Столи в стилі Лофт  

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Асортимент столів в стилі лофт

Стиль лофт називають також индустриальным. Він зародился в 40-х роках минулого століття в Америці, коли люди, нездатні купити нормальну квартиру, заселялися в приміщення старих заводів і фабрик. Тоді це була необхідність, а тепер – модний тренд, котрий перенимают різноманітні компанії. На територіях неробочих заводів обустраивают нічні клуби, ресторани і паби, роблять креативні арт-простору для творчих людей.

Кухонні столи в стилі лофт – меблі, яка буде актуальною не тільки в офісах, обставленных в такому стилі. Різноманітність моделей в цьому напрямку велике, тому вони відрізняються по оформлення, формам, і є універсальними. Такий предмет меблів буде добре виглядати на невеликий минималистичной кухні або вітальні.

Особливості кухонних столів в стилі лофт

Вироби, представлені в цьому сегменті, мають кілька відмінних критеріїв:

  • Практичність. Така меблі завжди долговечна і надійна.
  • Зручність. Важливо, щоб будь-який людина, сидить за столом, відчував себе комфортно.
  • Натуральність. Вітається максимум природних матеріалів. Обробка – мінімальна, стиль лофт має на увазі грубувато-недбалу обробку.
  • Відсутність вычурного декору.
  • Різноманітні форми. Не обов'язково класичні прямокутні або круглі на чотирьох ніжках.

При виборі матеріалу можна звернути увага на то, що більшість моделей зроблені з натурального дерева. Це може бути, наприклад, масив ясена або берези. Деревина піддається сучасній обробці для захисту від вологи. Використовувані склади не змінюють її структуру і натуральний колір.

Як правильно вибрати кухонний стіл

При покупці столу в стилі лофт враховуйте наступні моменти:

  • Він повинен відповідати стилю кухні або вітальні.
  • Велика Модель не підійде для маленького приміщення. Вона забере занадто багато простору. Головне, щоб вона була зручною, але не громіздкою.
  • Основні забарвлення – натуральні. Не варто поєднувати їх зі занадто яскравими, кричущими відтінками стін або декору, інакше може вийти негармоничная картинка.
  • Стиль лофт передбачає вільне простір, тому навколо столу не має бути тісно. Вироби виконані так, що їх можна використовувати і без скатертини – як правило, вона зайва в такому інтер'єрі.
Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші