Про компанію

Студія меблів Лофт Дизайн є об'єднанням однодумців зі свіжими та сучасними поглядами. Ми втомилися від шаблонів та повсякденності. Ми вирішили створити щось нове та оригинальне. Так з'явилася перша колекція столів від компанії Лофт Дизайн.

Свіжий погляд, сучасні рішення, стиль та відчуття смаку – все це ви знайдете в моделях Лофт дизайн.

Ідея створення подібних меблів з'явилася тоді, коли ми зіткнулися із одноманітністю нашого мебельного ринку. Асортимент більшості виробників не оновлювався довгий період часу. Таким чином виходить, що зараз більшість покупців меблів змушені вибирати з застарілого асортименту, яких був актуальним ще в 90-і. Тоді ми вирішили створити меблі, використовуючи нові ідеї та свіжі рішення, користуючись досвідом європейських та американських ринків.

Ми зустрічали на своєму шляху багато скептиків, які не вірили у наш успіх. Але ще частіше ми зустрічали людей, які схвалювали наш напрям розвитку та подтримували нас за те, що ми робимо. Саме завдяки таким людям ми досягли такого успіху.

Ми не будемо зупинятися. Ми постійно будемо вдосконалюватися та робити ваш інтер'єр яскравіше та красивіше.

Компанія Loft Design співпрацює з одним із найвеликих інтернет-магазинів на території України - Golden Plaza. Широкий асортимент товарів, зручний сайт та кваліфікований персонал забезпечує оперативну роботу магазину на найвищому рівні. Для того аби ознайомитися із вибором, достатньо перейти за посиланням https://goldenplaza.com.ua. Golden Plaza - магазин, який знає скільки коштує ваш час!

Рекомендуємо нашого надійного партнера, з яким ми співпрацюємо буквально з перших днів нашого виходу на ринок.
mirdoma.com.ua радує своїх клієнтів з 2007 року. Асортимент продукції поповнюється щоденно, аби надати максимально широкий вибір товарів.
Інтернет-магазин mirdoma.com.ua уклав угоди з популярними банками на надання розстрочок для своїх клиєнтів, тепер не треба відкладати придбання меблів на потім!