Фильтровать
Availability
Призначення люстри
Стиль світильника
Кількість джерел світла
Тип цоколя світильника
Матеріал плафона світильника
Спрямованість світла
Максимальна потужність світильника, Вт
Поворотний плафон світильника
Комплектація лампою світильника

Однолампові люстри в стилі Лофт 

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Освітлення в стилі лофт

Світильники в стилі лофт можуть бути абсолютно різними, використовуються не тільки в лофт, але і в інших інтер'єрах щоб внести індустріальну нотку. Лофт зародився в ХХ столітті і привніс в інтер'єри дух свободи, комфорту і оригінальності. Лофт люстри рекомендується використовувати з кількома джерелами світла або по одному і в різних куточках кімнати. В такому випадку приміщення стане затишним і добре освітленим. Відмінний варіант - розмістити прожектори, підвісні лампи і точкові джерела світла для максимального освітлення приміщення.

Підвісні світильники в стилі лофт

Універсальні підвісні люстри підійдуть в вітальню, їдальню і кухню. Дизайн таких люстр відрізняється деякими особливостями: лампа висить на шнурі або ланцюзі, який найчастіше можна відрегулювати по висоті, що дозволить вам зробити світ більш розсіяним або акцентувати увагу гостей в певних місцях інтер'єру. Для виготовлення таких ламп часто використовують натуральні матеріали - метал, дерево, скло і їх замінники.
Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші