Гарантії та повернення

Гарантійні зобов'язання


Гарантія на меблі складає 18 месяців від дня покупки при використанні в житлових приміщеннях та 12 месяців в офісних та громадських приміщеннях. Незалежно від того, хто проводим збірку, термін гарантії залишається постійним. Покупець може виконати збірку самостійно строго притрумувавшись інструкції, що додається до меблів.

Гарантія не поширюється на меблі, які были пошкоджені через дії замовника, в якої було взмінено консрукцію, при використанні мебелів не за призначенням або перегрузки мебельних елементів.

Попередня перевірка меблів на наявність дефектів відбувається при доставці меблів. Кур'єр при замовнику зобов'язін показати цілісність пакування, скляних елементів та фасадів, а також звірити кількість упаковок замовленого набору меблів. Усі інші дефекти виявляються під час збірки ті монтажу мебелів. При виявленні, будь-яких дефектів або нехватки фурнітури, необхідно відкласти збірку елемента та повідомити про рекламаційний випадок до нашого магазину будь-яким зручним для вас способом (контактною формою зворотнього зв'язку, за телефоном або скористатися допомогою онлайн). При цьому вам потрібно вказати дату покупки, номер замовлення, назву дефектного виробу або номер (артикул) деталі за специфікацією що вказано в інструкції, та зберегти бірку з упаковки в якій знаходилась (або була відсутня) дефектна деталь.

Увага! Гарантийне обслуговування здійснюється тільки при наявності товарного чеку та паспорту (якщо він передбачен виробником) на придбану продукцію ті правильною (за призначенням) експлуатацією цього товару.

Повернення товару


Покупець має право на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо не пошкоджене пакування, фабричні ярлики, він не використовувався, не був у збірці (монтажі), збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, присутній товарний чек, що був видан покупцю разом із товаром.

Розрахунок з покупцем здійснюється виходячи із вартості товару на момент його покупки та вилучається вартість доставки у подвійному розмірі. Повернення грошей покупцю здійснюється після надходження товару на склад постачальника.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (повернення грошей) якщо:

   - з моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше ніж 14 днів;
   - товар що підлягає поверненню не є новим, тобто був у зібраному вигляді (монтажі), пошкоджено оригінальне пакування, фабричні ярлики;

Ці умови складено у відповідності з діючим законодавством України та не обмежують законних прав Покупця. Див. Закон України "Про захист прав споживачів", стаття 9, пункт 1.

Фабрики виробники залишають за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію та кольорові відтінки виробів, що не впливають на їхні основні функції призначення.

Безпека особистих даних

Ми гарантуємо, що усі дані що передано вами за допомогою програмних засобів магазину не будуть передані третім особам, та будуть використовуватись лише для контактів та розрахунків між магазином та замовником.

З повагою, администрація інтернет-магазину Loft-mebel.com.ua!