Журнальні столики в стилі Лофт 

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Журнальные столики в стилі «лофт»

Стиль «лофт» в офісних і житлових інтер'єрах стає усi більше затребуваним і популярним. Це стиль, котрий об'єднує в собі рішення, характерні для таких, здавалося б, несумісних напрямків, як класика, хай-тек або модерн. Частіше всього в стилі лофт обставляют вітальні і офіси. Природно, в любом такому приміщенні не обійтися без журнального столика.

Журнальний столик це важлива деталь інтер'єру, адже як правило знаходиться посередині кімнати на самому видному місці. В офісах журнальные столики повинні перебувати в так званої зоні очікування. На ньому можна розмістити каталоги продукції, журнали і частування.

Особливість меблів, використовуваної в лофт-інтер'єрах – це практичність, простота і навмисна грубість фактури. Стільниці столів часто бувають потертими, штучно состаренными. Вони створюють враження неокрашенного металу або не дуже добре обробленої деревини. Але це саме «впечатление», На самому справі це — дизайнерські прийоми, характерні для стиля відрізняються хорошим якістю, міцністю і екологічної безпекою. Метал - самий популярний матеріал для стилю лофт. Він дозволяє створювати прості, надёжные і в теж час не загромождающие житлове простір конструкції. Така меблі прекрасно підійдуть для вітальні в «чердачном» стилі, балкона або передпокої.

Журнальные столики від торговельної марки Loft Design мають міцний металевий каркас і стільниці з ДСП з расцветками імітують дерево благородних порід. Ці столики прості, надёжны і элегантны. Меблі Loft design виготовляється на сучасному обладнанні з числовим програмним забезпеченням, що минимизирует людський фактор і гарантує стабільно високе якість продукції. Ми постійно розширюємо лінійку нашій продукції і сподіваємося що журнальные столики (новинки 2017 року) припадуть по смаку нашим покупцям.

Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші