Фильтровать
Максимальна навантаження
Режим гойдання крісла
Регулювання жорткісті гойдання
Регулювання висоти сидіння
Регулювання кута нахилу спинки
Регулювання глибини сидіння
Наявність підлокітників
Регулювання підлокітників
Фіксація крісла в відхиленому положенні

Комп'ютерні крісла в стилі Лофт і Хай-Тек  

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Комп'ютерні крісла в стилі лофт і хай-тек

Стиль «лофт» в інтер'єрі – це поєднання сучасних і раритетних тенденцій, компроміс між старим і новим. «Лофт» — це просторі приміщення з величезними вікнами, индустриальные мотиви в оформленні офісів і житлових кімнат. Комп'ютерне крісло, витримане в цьому стилі, органічно впишеться і в домашній робочий кабінет, і в кабінети керівників різних ланок.

Особливість лофт-офісу в тому, що просторе приміщення передбачає чимало робочих місць. Специфіка крісел цього стилю – в поєднанні стриманою елегантності форм і яскравих колірних рішень. Крісла прості і лаконичны, позбавлені яких б то ні було декоративних елементів. Добре виглядає комп'ютерне крісло-лофт з шкіряної оббивкою зі слідами потертості (потертість, звичайно ж, искусственная». Вітається і добротний яскравий текстиль. Правильно підібрана меблі сприяє поліпшенню працездатності і творчому настрою в колективі.

Як придбати комп'ютерне крісло в стилі «лофт»

Інтернет-магазин від компанії loft-mebel.com.ua пропонує великий асортимент високоякісної меблів, яка органічно впишеться в інтер'єр, витриманий в лофт-стилі. Тут ви знайдете відмінний вибір самих різноманітних комп'ютерних крісел, які прикрасять ваш робочий кабінет або офіс.

Вибір лофт-дизайну говорить про тому, що ви бажаєте неодмінно йти в ногу з сучасністю. Крісла лофт – це поєднання стриманості форм з яскравими расцветками оббивки. Якщо ви віддаєте вподобання всьому нестандартному і не чуждаетесь модних тенденцій, стиль лофт – це саме то, що вам необхідно.

Сучасні комп'ютерні крісла, реалізовані нашій компанією, крім стильного дизайну, відрізняється і добротностью матеріалів. В асортименті магазина є крісла на металевої або пластикової основі, з оббивкою з текстилю або шкірозамінника. Усi матеріали відрізняються міцністю, красиві і відповідають всім вимогам по безпеки. Також інтернет-магазин продає і дизайнерські комп'ютерні крісла, сочетающие эргономичность з унікальним дизайном. Асортимент продукції досить великий, але усi види меблів об'єднує відмінне якість виготовлення, добротність, эргономичность і нестандартність. Також ці столи відмінно поєднуються з письмовими столами в стилі Лофт.

Купуючи меблі в інтернет-магазині компанії, ви купуєте якісні і красиві предмети інтер'єру, які прослужать вам довгі роки. Співробітництво з компанією loft-mebel.com.ua – це привабливі ціни, багатий асортимент і відмінне якість продукції.

Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші