Офісні стелажі в стилі Лофт  

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Офісні стелажі в стилі лофт

Брутальний і навмисне недбалий стиль лофт використовується не тільки для оформлення житлових приміщень. Нові віяння моди використовуються і при облаштуванні офісів. Якщо підприємство має творчу спрямованість і в ньому працюють люди богемного складу, loft — ідеальне рішення. Відкрите простір, хороша освітленість, зручна функціональна меблі навмисне недбалого дизайну — усi це надихає на плідну роботу, дарує нестандартні ідеї і рішення.

Трохи історії

Батьківщина стилю — Америка. З переїздом промислових підприємств на околиці пустощі приміщення використовувалися як житло. В основному, вони припали по душі творчої інтелігенцією — скульпторами або художниками. Зі часом демократичний стиль придбав буржуазний лиск і на сьогоднішній день лофты — це розкішні елітні інтер'єри, маскуються під щось небрежное і випадкове. Особливості офісів-лофт:

  • відсутність перегородок. Кабинетная планування недопустима, тільки «відкрите пространство»;
  • великі вікна, високі стелі;
  • характерні деталі: стіни — необроблений бетон або цегляна кладка, відкриті комунікації;
  • використання різнорідних матеріалів: ретро або штучно состаренная меблі гармонує з сяючими металевими поверхнями, сучасній техникой4
  • незвичайні предмети декору: картини в футуристичному стилі, постеры, винтажные предмети.

Офісні стелажі в стилі лофт: особливості

Поза залежно від стилевого напрямку, системи зберігання в будь-якому офісі — це «musthave». Стелажі — один з самих поширених варіантів. Це чудове рішення для будь-якого сучасного інтер'єру. Наша компанія виготовляє меблі з ДСП і металу. Металева конструкція і полки з високоміцного ДСП, имитирующего текстуру деревини, міцна, надійна і здатна витримати значні навантаження. Поєднання металевого блиску з теплотою ДСП виходить дуже органичным.

Офісні стелажі є ідеальним способом для зберігання, організації і сберегания книг, дрібних речей, а также для багато чого іншого. Ви можете використовувати етажерку для створення бібліотеки, выложить колекцію красивих речей або для поділу простору в вашої кімнаті. 

Стелажі на металевому каркасі є одним з найважливіших атрибутів інтер'єру, виконаного в стилі «Лофт», так як вони не загороджують простір і прекрасно вписуються в антураж. 

Стелажі тм Loft Design мають надійний металевий каркас з металевої квадратної трубы зі стінкою в 1,5 мм. Каркас може бути виготовлений в двох кольорах: чорний і під хром.

Стелажі в офісному інтер'єрі: переваги

Купити стелаж з металевим каркасом — розумне і практичне рішення. Стеллажная система зберігання володіє такими достоїнствами:

  • невелика маса, мобільність. При необхідності стелаж можна легко переставити;
  • високий рівень надійності. Каркас з металу і полки з високоміцного ДСП здатні винести значну масу;
  • незвичайний, дуже Вродливий вид. Меблі в стилі лофт — один з сучасних трендов;
  • стелаж в офіс забезпечує вільний доступ до вмісту. Це дуже важливо, враховуючи необхідність оперативного виконання робочих завдань;
  • простота догляду. Відкриті стеллажные полки легко містити в чистоті.

Де купити офісний стелаж

Компанія Лофт Дизайн виготовляє елегантні стеллажные конструкції, які будуть ідеально виглядати в сучасному офісному інтер'єрі. Це не тільки функціональний предмет меблів, але і самодостаточное прикраса приміщення. Естетичний вид меблів, адекватні ціни, швидка (1-2 дня) доставка продукції — основні переваги співпраці з нами.

Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші