Офісні меблі в стилі лофт  

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Офісні меблі в стилі лофт

Подібно іншим стилям, оформлення офісу в стилі лофт направлено на то, щоб створити для клієнтів і бізнес-партнерів максимально комфортну обстановку. Крім того, «стиль лофт», при всій своєї своєрідності, ідеально підходить для створення творчої і ділової атмосфери на підприємстві. До сучасній офісної меблів пред'являються наступні вимоги: міцність конструкції, мінімалізм, простота, экологичность і звичайно зручність користування.

Від самого початку лофт-приміщеннями були занедбані цеху промислових підприємств. Сьогодні для створення інтер'єру в цьому стилі зовсім не обов'язково мати в наявності цеховое або гаражное приміщення. Можна прибрати усi зайві перегородки (не торкаючись несучих стін) або зробити перегородки невисокими. В останньому випадку, зберігається ефект особистого простору і створюється атмосфера єдності, виконання одного важливого завдання. Просторе приміщення створює відчуття окрыленности, польоту думки.

Особливості меблів для офісу «лофт»

Головна концепція стилю – поєднання індустріального вигляду інтер'єру і сучасній техніки. Саме тому для офісу «лофт» характерна сама найкраща комп'ютерна техніка, розсувні перегородки з ультрасовременным механізмом раздвижки.

Офісна меблі в стилі лофт, як правило, витримана в спокійних природних тонах. Вітається наявність одного яскравого кольори, котрий акцентує увага на собі. Важливим атрибутом офісної обстановки є стелажі. Дизайн їх нагадує конструкції, які наспіх сколотили з підручних матеріалів. На самому справі, для їх виготовлення використовувалася сама якісна деревина. Задня стінка стелажів виконується з металевої сітки.

По такому ж принципом виконуються і консолі, службовці для розміщення комп'ютерної техніки і документації. Для виготовлення комп'ютерних столів використовують металеву основу, а для стільниці – масивне дерево. Іноді столи під оргтехнику повністю виконують з металу.

Цікавий елемент інтер'єру – комп'ютерні крісла-лофт. По своєму дизайну вони нагадують сидіння в вокзальних залах очікування. Є і крісла з шкіряної оббивкою на металевої основі. В Загалом, лофт самим немислимим чином поєднує в собі вишуканість і брутальность.

Компанія loft-mebel.com.ua купити меблі для офісу по цінами виробника. Якщо хочете створити Вродливий і ні в жодному випадку не стандартний офісний інтер'єр, компанія допоможе вам в цьому! Виберіть меблі по каталогу, оформите замовлення, і в рекордно короткі терміни вона буде вам доставлена.

Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші