Офісні меблі в стилі лофт  

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Офісні меблі в стилі лофт

Подібно до інших стилів, оформлення офісу в стилі лофт направлено на те, щоб створити для клієнтів і бізнес-партнерів максимально комфортну обстановку. Крім того, «стиль лофт», при всій своїй своєрідності, ідеально підходить для створення творчої і ділової атмосфери на підприємстві. До сучасних офісних меблів пред'являються наступні вимоги: міцність конструкції, мінімалізм, простота, екологічність і звичайно зручність користування. В каталозі офісних меблів на сайті лофт меблі ви можете купити не тільки столи і крісла, а також і тумби для офісного приладдя, журнальні столикинастінні полки для розміщення книг, квіткових горщиків і нагород, а також столи для переговорів, надставки на стіл для максимального порядку на робочому столі.

Спочатку лофт-приміщеннями були занедбані цеху промислових підприємств. Сьогодні для створення інтер'єру в цьому стилі зовсім не обов'язково мати в наявності цехове або гаражне приміщення. Можна прибрати всі зайві перегородки (у цілому несучих стін) або зробити перегородки невисокими. В останньому випадку, зберігається ефект особистого простору і створюється атмосфера єдності, виконання одного важливого завдання. Просторе приміщення створює відчуття окриленості, польоту думки.

Особливості меблів для офісу «лофт»

Головна концепція стилю - поєднання індустріального вигляду інтер'єру і сучасної техніки. Саме тому для офісу «лофт» характерна найкраща комп'ютерна техніка, розсувні перегородки з ультрасучасним механізмом розсунення.

Офісні меблі в стилі лофт, як правило, витримані в спокійних природних тонах. Вітається наявність одного яскравого кольору, який акцентує увагу на собі. Важливим атрибутом офісної обстановки є стелажі. Дизайн їх нагадує конструкції, які наспіх сколотили з підручних матеріалів. Насправді, для їх виготовлення використовувалася найякісніша деревина. Задня стінка стелажів виконується з металевої сітки.

За таким же принципом виконуються і консолітумби для розміщення комп'ютерної техніки та документації. Для виготовлення комп'ютерних столів використовують металеву основу, а для стільниці - масивне дерево або ЛДСП.

Цікавий елемент інтер'єру - комп'ютерні крісла-лофт. За своїм дизайном вони нагадують сидіння в вокзальних залах очікування. Є і крісла зі шкіряною оббивкою на металевій основі. Загалом, лофт самим немислимим чином поєднує в собі вишуканість і брутальність.

За допомогою інтернет-магазину loft-mebel.com.ua ви можете купити меблі для офісу за цінами виробника. Якщо хочете створити гарний і нестандартний офісний інтер'єр, компанія допоможе вам у цьому! Виберіть меблі по каталогу, оформіть замовлення, і ми доставимо вам якісні і безпечні для здоров'я меблі!
Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші