Фильтровать
Виробник
Призначення люстри
Стиль світильника
Кількість джерел світла
Тип цоколя світильника
Максимальна потужність світильника, Вт
Комплектація лампою світильника
Колір плафона світильника
Колір основи світильника

Бра і настінні світильники в стилі Лофт  

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Освітлення в стилі лофт

Світильники в стилі лофт можуть бути абсолютно різними, використовуються не тільки в лофт, але і в інших інтер'єрах щоб внести індустріальну нотку. Лофт зародився в ХХ столітті і привніс в інтер'єри дух свободи, комфорту і оригінальності. Лофт люстри рекомендується використовувати з кількома джерелами світла або по одному і в різних куточках кімнати. В такому випадку приміщення стане затишним і добре освітленим. Відмінний варіант - розмістити прожектори, підвісні лампи і точкові джерела світла для максимального освітлення приміщення.

Бра і настінні світильники в стилі лофт

Настінні світильники підійдуть для кімнат з будь-якою висотою стелі, дозволять створити спрямоване або розсіяне освітлення. Основна роль світильників бра - створити комфортне освітлення в зоні відпочинку, наприклад, для читання книги і приємного проведення часу перед сном. Правильно підібраний світильник разом з люстрою допоможе створити оригінальний ефект і підкреслити стиль сучасного інтер'єру.
Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші