Полиці настінні  

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Полки настінні в стилі лофт

При всій удаваній простоті, стиль лофт досить складний і вимагає ретельного продумування. Предмети меблів, полки настінні, обробка віконних рам, стін і стель повинні органічно поєднуватися між собою. При цьому, в «чердачный» інтер'єр відмінно вписуються сувеніри і інші декоративні вироби, які надають приміщенню затишний і неповторний вигляд.

Особливості стилю

Якщо буде потрібно описати концепцію стилю в декількох словах, — це буде: «як можна більше простору при мінімумі перегородок». Стиль зародился в США. Промислові підприємства переносилися за Місто, а пустощі заводські приміщення переделывались в житлові квартири. Класичний лофт — це поєднання цегляної кладки стін, бетонних стель, відкритих комунікацій і вентиляційних систем з ультрасовременной технікою, поверхнями з металу і красивими аксесуарами. Цілковито разнородные предмети створюють в цілому Вродливий, оригінальний і, саме головне, гармонійний інтер'єр.

Меблі, полки в стилі лофт і їх специфіка

Одна з концепцій стилю — використання меблів «з историей». Тому вітаються штучно состаренные матеріали. Допускається будь-яка конфігурація, в тому числі, сама складна і неправильна. Будь недосконалість або навмисний вада роблять дизайн ще більше оригінальним і неповторним. Речі повинні бути грубо обработанными, простими до примітивності і виглядати не зовсім новими.

Крім форми настінної полки, можна поекспериментувати з відтінками і текстурами. Так, дерев'яні поверхні можуть бути ідеально гладкими, а металеві деталі — спеціально состаренными, з іржавими ділянками і неравномерным окрашиванием.

Яскраво пофарбовані навісні полки оранжевого, жовтого або червоного квітів послужать в інтер'єрі нейтральних тонів акцентными деталями, зроблять його більше живим і рельєфним. Повторення одних і тих ж відтінків в предметах меблів дозволяє створити єдине закінчене простір. Аналогічний ефект досягається, якщо використовувати фарби, імітують метали. Нанесені на поверхню полки з ДСП написи стилизуют їх під матеріал для вантажних ящиків. Усi це відмінно вписується в концепцію стилю.

Різновиди настінних полиць

Розрізняють 2 різновиди полиць на стіни:

  • конструкції, закриті з трьох сторін;
  • відкриті вироби, з мінімальним кількістю обмежених площин.

По місця установки виділяють класичний (лінійний) варіант і кутові вироби.

Закриті моделі обмежені з трьох сторін, а спереду закриті склом. Вони відмінно годяться для розміщення книг. Щоб полки не виглядали занадто громіздко і не захаращували простір, їх доцільно розміщувати на різному рівні.

Відкрита легковесная полиця на металевих кронштейнах зручна, функціональна і, в то ж час, не загромождает простір. Вона ж дозволяє акцентувати увага не на конструкції як такий, а на її вмісті.

Де купити настенную полку loft

Студія меблів Лофт Дизайн пропонує купити навесную полку з ДСП і металу. Варіанти відтінків останнього: сріблястий або чорний. ДСП представлений 4 варіантами забарвлень з реалістичною імітацією текстури деревини. Кріплення йде в комплекті з полками. Товари, представлені в каталозі, є в наявності. Доставка по заявленному адресою займає 1-2 дня.

Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші