Письмові столи в стилі лофт  

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Письмові столи в стилі лофт

Робоче місце - це, перш всього, функціональність і зручність. Не потрібно забувати і про естетичної складовою. Грамотно обраний робочий стіл – це реальна можливість для підвищення працездатності, хорошого настрою і самопочуття.

Вимоги, пред'являються до сучасному письмовою столу, досить жорсткі. Перш ніж купити письмовий стіл треба потрібно визначитися з його функціоналом і розміром. Робочий стіл служить для розміщення оргтехники, документів і канцелярских приладдя. По цієї причини, він повинен бути міцним, зручним, практичним і функціональним.

Сучасні напрямку в дизайні письмових столів

Якщо ви купуєте письмові столи в стилі лофт, то необхідно врахувати, щоб він органічно вписався в інтер'єр приміщення. Особливості дизайну цього предмета меблів в тому, що він має сувору геометрію, великі габарити, позбавлений всякого натяку на декор і відрізняється навмисною грубоватостью обробки.

Кожна деталь столу виконує певну функцію. Специфіка лофт-інтер'єру в тому, що кожен предмет меблів виконує певну функцію і використовується строго в відповідно з призначенням. Ідеально впишутся в інтер'єр «лофт» столи на металевому каркасі і зі стільницею з дерева. Ідеально підходить під концепцію стилю штучне состаривание предметів меблів.

Завдяки сучасним технологіям, є можливість створювати письмові столи різної форми, в тому числі і кутові, доречні в приміщеннях невеликого розміру. Для меблів «лофт» досить часто використовують каркаси з металу. Така основа робить вироби незвичайно простими в монтажі і демонтаже. Щодо ящиків. Вони можуть бути складовою частиною тумби столу, розташовуватися під стільницею. Буває, що вони і зовсім не потрібні. Якщо ви хочете купити стіл лофт для підлітка, бажано, щоб ніжки меблів були регульовані по висоті. Стіл буде «расти» разом з вашим дитиною.

Письмові і комп'ютерні столи в стилі «лофт» ідеально підходять і для домашнього робочого кабінету, і для офісу. Стриманий дизайн і максимальне зручність налаштовують на робочий лад і прекрасно доповнює незвичайний інтер'єр. Оформлення офісу в цьому незвичайному стилі говорить про тому, що глава компанії не чужий прогресивних поглядів і має хороший смак.

Матеріали виконання письмових столів

Що стосується матеріалів, то безперечним лідером по міцності, надійності і эстетичности є масив деревини. Крім того, деревина є і екологічно чистим матеріалом. Якщо ж дерев'яна меблі здасться вам занадто дорогий, є маса інших варіантів, завдяки великому многообразию матеріалів.

Вельми популярні вироби з ДСП. Цей матеріал без перебільшення вважається одним з лідерів продажів. В основному, завдяки цінової доступності. Сучасні комп'ютерні столи, виконані з МДФ, набагато більше міцні, але по эстетичности поступаються дерев'яному масиву.

Безумовної новацией для інтер'єрів в стилі «лофт» є письмові столи зі скляними стільницями. Скло виглядає естетично. Крім того, це – екологічно безпечний матеріал.

Поликарбонат по своєї довговічності може цілком посперечатися з натуральної деревиною. Він практичний, виглядає досить гарно, але по прочностным характеристикам дерево усi-так і виграє.

Що стосується цветового рішення, то тут потрібно звернути увага на оттеночную гаму всього приміщення.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити письмовий стіл по ціною виробника з гарантією. Товар є в наявності і доставка займе по часу лічені дні.

Компанія Loft Design реалізує сучасні і дизайнерські столи, відмінно відповідні для лофт-інтер'єру. Вироби позбавлені декору, виглядають легко і гарно, не загромождают приміщення. Якщо вам необхідна саме така меблі, звертайтеся до нам. Вас очікують прийнятні ціни, прекрасний рівень обслуговування і хороший асортимент товарів.

Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші