Торшери в стилі Лофт  

Освітлення в стилі лофт

Світильники в стилі лофт можуть бути абсолютно різними, використовуються не тільки в лофт, але і в інших інтер'єрах щоб внести індустріальну нотку. Лофт зародився в ХХ столітті і привніс в інтер'єри дух свободи, комфорту і оригінальності. Лофт люстри рекомендується використовувати з кількома джерелами світла або по одному і в різних куточках кімнати. В такому випадку приміщення стане затишним і добре освітленим. Відмінний варіант - розмістити прожектори, підвісні лампи і точкові джерела світла для максимального освітлення приміщення.

Торшери в стилі лофт

Незважаючи на те, що торшери вже вийшли з моди, в інтер'єрах стилю лофт - цей вид світильників цілком доречний. Для приміщень в стилі лофт цілком підійдуть торшери вище 160 см. Альтернативний варіант класичного торшеру - незвичайні фігури, лампа фотостудії, вуличний ліхтар.

У нас ви зможете підібрати найкращі варіанти люстр для вашого інтер'єру, а якщо виникнуть питання - менеджери із задоволенням вас проконсультують по наявності, доставці, оплаті та гарантії.

Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші