Фильтровать
Виробник
Тип люстри
Призначення люстри
Стиль світильника
Кількість джерел світла
Тип цоколя світильника
Матеріал плафона світильника
Спрямованість світла
Максимальна потужність світильника, Вт
Тип кріплення настільних ламп
Поворотний плафон світильника

Торшери в стилі Лофт  

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Освітлення в стилі лофт

Світильники в стилі лофт можуть бути абсолютно різними, використовуються не тільки в лофт, але і в інших інтер'єрах щоб внести індустріальну нотку. Лофт зародився в ХХ столітті і привніс в інтер'єри дух свободи, комфорту і оригінальності. Лофт люстри рекомендується використовувати з кількома джерелами світла або по одному і в різних куточках кімнати. В такому випадку приміщення стане затишним і добре освітленим. Відмінний варіант - розмістити прожектори, підвісні лампи і точкові джерела світла для максимального освітлення приміщення.

Торшери в стилі лофт

Незважаючи на те, що торшери вже вийшли з моди, в інтер'єрах стилю лофт - цей вид світильників цілком доречний. Для приміщень в стилі лофт цілком підійдуть торшери вище 160 см. Альтернативний варіант класичного торшеру - незвичайні фігури, лампа фотостудії, вуличний ліхтар.

У нас ви зможете підібрати найкращі варіанти люстр для вашого інтер'єру, а якщо виникнуть питання - менеджери із задоволенням вас проконсультують по наявності, доставці, оплаті та гарантії.

Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші