• 1 год вместе с Вами
  10.02.2017 1 год вместе с Вами
 • Эволюция компьютерных столов
  03.09.2016 Эволюция компьютерных столов
 • Почему всё таки Лофт?
  02.09.2016 Почему всё таки Лофт?
 • Возникновение направления Лофт
  01.09.2016 Возникновение направления Лофт

Ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину Лофт-меблі!

Ми займаємося виробництвом і продажем сучасних меблів для дому та офісу. Наш улюблений стиль в інтер'єрі і дизайні меблів - Loft, звідси і назва. Ми живемо у вік практичності та економічності, комфорту і стилю. Безсумнівно, меблі також повинна відповідати духу часу. Прощайте непотрібні прикраси! Прощай дорогі матеріали, адже через кілька років все може змінитися і все піде на звалище! Представляємо Вам меблі 21 століття.

Наші меблі надає будь-якому інтер'єру почуття стилю, відчуття свіжості, але не менш важливим є те, що ви відчуєте на собі комфорт і зручність, які дарують нам нові технології. Ми створюємо меблі тільки з високоякісних матеріалів. Наприклад, у виробництві ми використовуємо ламіноване ДСП класу BS, яке було спеціально розроблено для офісних меблів представницького класу. Це ДСП має гладку злегка хвилясту структуру, завдяки чому Ви зможете користуватися комп'ютерною мішью без використання килимка, поверхня стійка до стирання, а декор малюнка з числа найменш приїлися. Ми працюємо з металом холодної прокатки, на якому практично не видно шви. З'єднання деталей в основному здійснюється за допомогою гвинтів, що дозволять безліч разів збирати і розбирати меблі. Безсумнівно, меблі є невід'ємною частиною нашого побуту. І найголовніше - бездоганний стиль. Нам би не хотілося, щоб меблі були повсякденною і однотипної. Оскільки кожному хочеться підкреслити свою особливість і не зливатися з натовпом.

Компанія Loft mebel кидає виклик стереотипам і створює креативну меблі нового покоління. Компанія існує на ринку з 2015 року, але навіть за такий короткий проміжок часу змогла завоювати своїх шанувальників.

Основою нашого натхнення була відмова від шаблонів і стереотипів. Ми звернули увагу на відсутність нових і свіжих моделей на нашому ринку меблів. Ні для кого не секрет, що в багатьох сферах ми відстаємо від Європи на багато років. І сфера меблів не виняток. Більшість виробників досі пропонують ті ж моделі, що і двадцять років тому. При цьому знайти щось дійсно цікаве і оригінальне досить важко. А коли Вам все таки вдається знайти щось цікаве виявляється, що ця модель привезена з Європи і ціна на неї м'яко кажучи не низька.

На даний момент в нашому асортименті шість моделей дизайнерських столів. І ми не маємо наміру на цьому зупинятися. Продовжуючи розширювати асортимент і вдосконалюватися, ми будемо радувати Вас новими моделями і креативними рішеннями.

Зараз в нашому асортименті є:

 • Комп'ютерні столи
 • письмові столи
 • Столи для офісу
 • столи керівника
 • Робочі столи для будинку

Ми пропонуємо дійсно цікаві дизайнерські столи для дому та офісу за доступними цінами. З нами зручно працювати, тому що ми підтримуємо складські запаси. Ви можете зробити замовлення не виходячи з дому. Ми здійснюємо адресну доставку і надаємо послуги збірки (не для всі регіонів). Ви отримаєте справжню прикрасу для Вашого інтер'єру вже протягом 1-5 днів з моменту підтвердження замовлення (при наявності товару на складі). Ми працюємо по всій території України. Доставка здійснюється в будь-яку точку за допомогою кур'єрських служб.

Ми вважаємо, що хороша репутація є запорукою успішного бізнесу. З цього, ми зробимо все можливе для того, щоб наші клієнти залишилися задоволені і могли нас рекомендувати своїм знайомим. Це і буде найкращою нагородою і підтвердженням правильності обраного курсу.