Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Офісні і мобільні тумби

Ні один житловий і офісний інтер'єр не обходиться без таких необхідних предметів, як тумби. Стиль лофт, котрий є на сьогоднішній день одним з самих модних і популярних, не є винятком з правила.

Тумбочки в лофт-інтер'єрі можуть бути самими різними: відкритими, закритими або комбинированными. Комбінований варіант – це поєднання відкритих полиць і частини, закритою при допомоги звичайної або розсувний дверцята. доречні і мобільні тумби в стилі лофт, оснащені коліщатками. Це дозволить заощадити час при перестановке меблів.

Саме головне в офісних тумбах – це гранична функціональність, эргономичность і простота. В нашій колекції ми зібрали тумби різного призначення, що обуславливает їх різноманітні конструкції, так як сучасні тенденції меблевого ринку - це мінімалізм практичність і відкритість, простота форм і натуральність матеріалів. Наші офісні тумби виготовляються з якісного ламинированного ДСП з расцветками під деревину з вираженою текстурою і металу. Усi матеріали пройшли екологічну сертифікацію не тільки як кінцевого продукту, але по сертифікати екологічної чистоти виробництва. Ми дбаємо про навколишнього середовищі. Офісні тумби Лофт Дизайн будуть служити вам довгий час, а минималистический функціональний дизайн в поєднанні з натуральними расцветками ніколи не вийдуть з моди.

Тумби, виконані в стилі Лофт, доступні людям будь-якого рівня достатку, так як належність меблів до тому або іншому ценовому сегменту залежить від застосовуваних матеріалів.

Замовляйте офісні тумби в нашому інтернет-магазині

Компанія Лофт Дизайн пропонує сучасні тумби для офісу, які допоможуть вам створити унікальний нестандартний інтер'єр. Предмети меблів, які реалізує наша компанія, відрізняє чудове якість, незвичайний і естетичний дизайн, а також розумні ціни, привабливі для покупця. Простий і зрозумілий дизайн сайту допоможе вам швидко визначитися з вибором потрібного предмета меблів. А співробітники фірми зроблять усi можливе, щоб ви отримали покупку як можна швидше!

Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші