Фильтровать
Availability
Матеріал решітки для смаження
Наявність термометра
Матеріал ручки грилю
Тиск газу гриля, мбар
Наявність редуктора в газовому грилі
Кількість решіток для смаження
Наявність пьезорозжигу

Газові грилі барбекю 

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Газові грилі барбекю

В якій би точці світу ви не знаходилися, як тільки виходить сонце, важко перевершити приготування їжі на відкритому повітрі на відкритому вогні. Купівля барбекю в перший раз може бути складним завданням.

Який барбекю гриль краще купити?

Найбільш важливі речі, які слід враховувати, - це кількість людей, для яких ви будете готувати, скільки у вас місця для зберігання, особливо після того, як ви поклали мішки з вугіллям і інше приладдя для барбекю (деякі барбекю також поставляються з дуже зручними захисними ящиками для зберігання), а також де і коли ви будете готувати барбекю. Для багатьох портативні мангали підходять для подорожей, але вони також є цілком прийнятним садовим грилем для пар, сімей з маленькими дітьми або просто тих, хто не проти готувати партіями. Також варто реалістично оцінювати, як часто ви будете використовувати барбекю. При виборі гриля, зверніть увагу на легкість збірки, портативність, розміри моделі і легкість приготування. Газовий гриль має свої особливості, в порівнянні з вугільним грилем.

Переваги газового гриля:

  • швидкий запуск і нагрів;
  • стабільна температура і рівномірна прожарка барбекю;
  • корпус гриля швидко остигає;
  • не пожежонебезпечний, на відміну від вугільного гриля;
  • дозволяє готувати кілька страв одночасно при різній температурі;
  • легко чиститься.

Недоліки газового гриля:

  • паливо дорожче вугілля;
  • газ вибухонебезпечний;
  • газові грилі дорожче.
Найголовніше в приготуванні барбекю - контроль і регулювання тепла. Для того, щоб не упустити і не пережарити м'ясо на грилі, досить використовувати термометр-щуп або інші види градусника для гриля. Це актуально як для вугільних, так і для газових грилів.

Для приготування на газовому грилі найкраще підійдуть: птах, овочі, піца, риба і хліб.
Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші