Вугільні грилі 

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Вугільні грилі барбекю

В якій би точці світу ви не знаходилися, як тільки виходить сонце, важко перевершити приготування їжі на відкритому повітрі на відкритому вогні. Купівля барбекю в перший раз може бути складним завданням.

Який барбекю гриль краще купити?

Найбільш важливі речі, які слід враховувати, - це кількість людей, для яких ви будете готувати, скільки у вас місця для зберігання, особливо після того, як ви поклали мішки з вугіллям і інше приладдя для барбекю (деякі барбекю також поставляються з дуже зручними захисними ящиками для зберігання), а також де і коли ви будете готувати барбекю. Для багатьох портативні мангали підходять для подорожей, але вони також є цілком прийнятним садовим грилем для пар, сімей з маленькими дітьми або просто тих, хто не проти готувати партіями. Також варто реалістично оцінювати, як часто ви будете використовувати барбекю. При виборі гриля, зверніть увагу на легкість збірки, портативність, розміри моделі і легкість приготування. Вугільний гриль має свої особливості, в порівнянні з газовим грилем.

Переваги вугільного гриля:

  • висока температура, в результаті чого виходить характерний темний колір м'яса;
  • ароматний димок, який виділяє вугілля при згорянні і м'ясо стає ще смачніше і смачніше;
  • точний термометр, для контролю температури всередині закритого вугільного гриля.
  • Недоліки вугільного гриля:
  • висока ймовірність пожежі;
  • вугілля дуже сильно бруднить все навколо;
  • необхідно розігріти вугілля за допомогою стартера для підігріву вугілля;
  • довго остигає;
  • потрібно прибирати золу після кожного приготування їжі.
Для приготування на газовому грилі найкраще підійдуть: червоне м'ясо і страви з ароматом гриля.

Найголовніше в приготуванні - контроль і регулювання тепла. Для того, щоб не упустити і не пережарити м'ясо на грилі, досить використовувати термометр-щуп або інші види градусника для гриля. Це актуально як для вугільних, так і для газових грилів.
Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші