Фильтровать
Виробник

Грилі Барбекю 

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Грилі барбекю BBQ

Інтернет магазин лофт меблі пропонує вашій увазі два види грилів - вугільні та газові грилі. Але найкорисніший спосіб з точки зору гриля - це конфігурація вогню і місце для приготування їжі. Від цього залежить, при якій температурі і як швидко їжа буде готуватися на грилі. Розуміння і контроль цих змінних має велике значення для визначення успіху приготування смачного барбекю.

Вугільний відкритий гриль по типу ПікнікАйдахо

Найпростіший з усіх грилів: металевий ящик з деревним вугіллям, деревом на дні, а їжа розташована прямо над вогнем. Решітка для гриля не є обов'язковою.

Краща їжа для цього типу гриля: невеликі ніжні продукти швидкого приготування, такі як сате, кебаб, стейки, відбивні, рибне філе, овочі і т. Д

Газовий критий гриль по типу Літл-рокОлімп і Сіетл

Додайте до відкритого грилю високу кришку, яку ви можете піднімати і опускати, і ви отримаєте закритий гриль. Це може здатися простим нововведенням, але закритий гриль дозволяє вам додати в свій репертуар два додаткових важливих методу приготування їжі на живому вогні: непряме приготування на грилі і копчення.

Краща їжа: товсті стейки з яловичини і тунця, а також свинячі і телячі відбивні подвійної товщини. Більші або жирні шматки м'яса, наприклад: цілі курка і качка, свиняча лопатка і реберця спинки.

Гриль-коптильня по типу Канзас, АрізонаМонтгомері

Копчення - один з найстаріших у світі способів приготування і консервації продуктів, але коптильня в якості переносного гриля для барбекю на задньому дворі - це північноамериканський винахід 20 століття.

Найбільш підходящі продукти: традиційно використовуються для приготування гострих ароматних шматків м'яса, таких як грудинка і ребра.
Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші