Фильтровать
Availability
Призначення люстри
Стиль світильника
Кількість джерел світла
Тип цоколя світильника
Спрямованість світла
Тип кріплення на стелю для люстр
Максимальна потужність світильника, Вт
Поворотний плафон світильника
Комплектація лампою світильника

Люстри-підвіси багатолампові в стилі Лофт 

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Освітлення в стилі лофт

Світильники в стилі лофт можуть бути абсолютно різними, використовуються не тільки в лофт, але і в інших інтер'єрах щоб внести індустріальну нотку. Лофт зародився в ХХ столітті і привніс в інтер'єри дух свободи, комфорту і оригінальності. Лофт люстри рекомендується використовувати з кількома джерелами світла або по одному і в різних куточках кімнати. В такому випадку приміщення стане затишним і добре освітленим. Відмінний варіант - розмістити прожектори, підвісні лампи і точкові джерела світла для максимального освітлення приміщення.

Підвісні багатолампові люстри в стилі лофт

Така люстра стане яскравим акцентом у вашому інтер'єрі і вся увага гостей буде направлена на неї. Різноманітні плафони мають оригінальні, неповторні форми. Багатолампові люстри мають різновиди, наприклад, люстра-канделябр, люстра-павук, люстра у формі квітів, грона з круглих плафонів. Найголовніша особливість підвісних багатолампових люстр - вони візуально збільшують простір, відрізняються практичністю і функціональністю.
Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші