Екрани-перегородки для офісних столів в стилі Лофт 

Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням
Сортування: За позицією
За ціною: 10 → 1000
За найменуванням

Екрани для столів в стилі Лофт

В офісі відкритого планування конфіденційність може стати проблемою. Відсутність стін може означати, що рівень шуму збільшується, що може відволікати і засмучувати деяких співробітників. Щоб вирішити цю проблему, ми пропонуємо вам офісну перегородку. Ця універсальна офісна перегородка, офісний екран допоможе вам створити візуальний, фізичний і акустичний бар'єри на робочому місці, розділяючи різні частини офісу.

Перегородки для робочого столу - відмінне рішення для офісів відкритого планування, де не вистачає усамітнення або місця для роботи в поодинці. Настільні екрани ненав'язливого дизайну означають, що досягається хороший баланс для індивідуальної та командної роботи.

Всі екрани доступні в різних кольорах ЛДСП: Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена, Венге Корсика. Придбані вами настільні екрани будуть поставлятися з металевими держателями, включеними в ціну.

На сайті Лофт Меблі ви можете придбати також і письмові столи власного виробництва як раз під колір перегородок, що буде виглядати стильно і красиво.
Доставка виконується в усі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Черкаси, Чернігів, Сєвєродонецьк, Вінниця, Полтава, Житомир, Суми, Кам'янське, Полтава, Кременчук, Павлоград, Покровськ, Мирноград та інші